Informace JSDH

2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009

V prosinci zasahovala naše jednotka celkem u 31 událostí. Z tohoto počtu to bylo: 4x požár, 8x dopravní nehoda, 16x technická pomoc a 3x únik látek.
Tradičně jsme organizovali Mikulášskou besídku 5. prosince.

V listopadu zasahovala naše jednotka celkem u 22 událostí. Z tohoto počtu to bylo: 3x dopravní nehoda, 5x technická pomoc, 4x únik látek, 4x planý poplach, 4x záchrana osob a 2x prověřovací cvičení.

V říjnu zasahovala naše jednotka celkem u 31 událostí. Z tohoto počtu to bylo: 9x požár, 5x dopravní nehoda, 7x technická pomoc, 4x únik látek, 4x planý poplach, 1x záchrana osob a 1x ZOČ.
Dále jsem opět během měsíce provedli několik požárních asistencí, spolupracovali při FOH a zúčastnili se praktického výcviku v bývalém areálu Škoda.

V září zasahovala naše jednotka celkem u 45 událostí. Z tohoto počtu to bylo: 14x požár, 3x dopravní nehoda, 17x technická pomoc, 5x únik látek, 4x planý poplach, 1x záchrana zvířat a 1xtaktické cvičení na téma dopravní nehoda letecká.
Dále jsme v měsíci září provedli několik požárních asistencí, zúčastnili se ukázek na akci AVON pochodu, navštívili jsme kolegy z Boru a Kryr u jejich výročí založení sboru,pro RC Ostrůvek jsme dětem vytvořili pěnu, pořádali jsme tradiční soutěž v požárním útoku a dovednostní štafetě a náš soutěžní tým se zúčastnil dvou soutěží ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel v Kralovicích a ve Zbirohu, kde se v obou soutěžích umístili na 1. místě.

V srpnu zasahovala naše jednotka celkem u 37 událostí. Z tohoto počtu to bylo: 7 x požár, 6 x dopravní nehoda, 17 x technická pomoc, 4 x únik látek, 1 x planý poplach, 1 x záchrana zvířat a 1 x ZOČ.
Kromě těchto událostí jsme opět provedli několik ukázek naší mimozásahové činnosti, zúčastnili se oslav u kolegů v Jáchymově a Hroznětíně a na konci měsíce jsme se v Zámeckém parku zúčastnili Loučení s prázdninami.

V červenci zasahovala naše jednotka celkem u 33 událostí. Z tohoto počtu to bylo: 10 x požár, 3 x dopravní nehoda, 17 x technická pomoc, 1 x únik látek, 1 x planý poplach a 1 x záchrana zvířat.
Dále jsme se zúčastnili požární asistence v Zámeckém parku pro DK Ostrov a se svým projektem Společně k cíli s hasiči jsme přijali pozvání možnost uspořádat benefiční bazárek přímo na Anenské pouti na Božím Daru. Při tomto bazárku se vybrala částka 4 703 Kč. Tato částka je pro spolek Pomáhej Srdcem,z.s., pro který jsme se v rámci akce rozhodli.

V červnu zasahovala naše jednotka celkem u 36 událostí. Z tohoto počtu to bylo: 6 x požár, 4 x dopravní nehoda, 19 x technická pomoc, 2 x únik látek, 1 x prověřovací cvičení typu požár, 2 x planý poplach a 2 x ZOČ.
Dále jsme se zúčastnili několika dětských dnů,besed a ukázek naší činnosti pro školy a školky. Pořádali jsme benefiční akci Společně k cíli s hasiči, zúčastnili se benefičního fotbalového turnaje pro místní charitu Ostrov, Jízdy naděje pro malou Toničku, nebo spolupracovali při Tour de kolečko.

V květnu zasahovala naše jednotka celkem u 31 událostí. Z tohoto počtu to bylo: 3 x požár, 8 x dopravní nehoda, 13 x technická pomoc, 2 x únik látek, 1 x prověřovací cvičení typu požár, 1 x planý poplach a 3 x ZOČ.
Dále jsme se zúčastnili několika dětských dnů, besed a ukázek naší činnosti pro školy, školky a spolupracovali jsme při organizaci krajské soutěže ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel na Mírovém náměstí v Ostrově, kde jsme se v kategorii JSDH zúčastnili na krásném druhém místě.

V dubnu zasahovala naše jednotka celkem u 18 událostí. Z tohoto počtu to bylo: 10x požár, 4x dopravní nehoda, 1x technická pomoc, 1x únik látky, 1x ZOČ a 1x planý poplach. Kromě toho 3x požární asistence při akci v DK Ostrov.
Kromě této činnosti jsme pořádali společně s DK Ostrov besedu Poučme se z cizích chyb a zúčastnili se Velkého dne bezpečnosti na Mírovém náměstí.

V březnu zasahovala naše jednotka celkem u 11 událostí. Z tohoto počtu to bylo: 1x požár, 5x dopravní nehoda, 3x technická pomoc a 2x únik látky. Kromě toho 2x požární asistence při akci v DK Ostrov.

V únoru zasahovala naše jednotka celkem u 18 událostí. Z tohoto počtu to bylo: 7x požár, 4x dopravní nehoda, 6x technická pomoc, 1x planý poplach. Kromě toho 1x požární asistence při akci v DK Ostrov.

V lednu zasahovala naše jednotka celkem u 22 událostí. Z tohoto počtu to bylo: 4x požár, 8x dopravní nehoda, 6x technická pomoc, 3x únik látek a 1x ZOČ. Kromě toho 2x požární asistence při akcích v DK Ostrov.

Rok 2017 nám přinesl různé zajímavé události, například jsme vyjeli k rekordním 333 událostem a zvítězili v Anketě Dobrovolní hasiči roku 2017. Podrobněji v článku.

Akce pro veřejnost v roce 2019

25.4 Beseda "Poučme se z cizích chyb"
26.4. Velký den bezpečnosti-Mírové náměstí
24.8. Benefiční akce "Společně k cíli s hasiči"